Canel Otomotiv | Ar-Ge, Canel Otomotiv, Yeşilova Holding'e bağlı bir şirket olarak 1993 yılında Bursa'da kurulmuş olup, 2007 yılında yüksek basınçlı aluminyum döküm parçalar üretmek üzere yeni yatırımlar yapmıştır. Yeşilova Holding’in 40 yıllık Alüminyum ve farklı sektörlerdeki bilgi birikimi, tecrübesi ve öğrenilmiş derslerinden yararlanarak, müşterilerine sürdürülebilir & izlenebilir & tam zamanında & kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktadır. 5.500 m fabrika sahası içerisinde, başta otomotiv sektörü olmak üzere çeşitli sektörlere yüksek basınçlı alüminyum döküm parçalar konusunda hizmet vermektedir., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Otelcilik, Bursa, Türkiye
EN
DE
TR
DİLEK AĞACI
AR-GE
Canel Otomotiv Ar-Ge, konularında uzmanlaşmış mühendis kadrosu ile yeni ürün ve proses geliştirme faaliyetlerinde bulunarak şirketimizin geleceğine yatırım yapmaktadır.
Canel Otomotiv Ar-Ge, geleceğin şekillenmesinde rekabetin değil işbirliğinin ön planda olduğuna inanır. Üniversiteler, profesyonel platformlar ve sanayi kuruluşları ile işbirlikleri yaparak yeni ürün ve proseslerin geliştirilmesine katkı sağlamaktadır.

Müşterileri ile stratejik çözüm ortağı olarak çalışan Canel Otomotiv Ar-Ge, gelecekte doğabileceği öngörülen ihtiyaçların karşılanmasına yönelik çalışmalar yapar. Alternatif hammadde kaynakları ile alüminyum ve kompozit malzeme geliştirme çalışmalarını bu kapsamda şekillendirmektedir.

Yeşilova Holding’in yenilikçilik ve çevrecilik ilkelerinden ilham alan Ar-Ge merkezimiz, stratejik ve planlı Ar-Ge faaliyetlerinde bulunarak holding şirketlerinin yenileşim rüzgarından maksimum seviyede faydalanmasını amaçlamaktadır.
YUKARI
HABERLER
FACEBOOK
TWITTER
LINKED-IN
HAKKINDA
E-BÜLTEN

Günlük alüminyum fiyat bilgilerini e-posta ile almak için
lütfen kayıt olunuz.

NEDEN CANEL OTOMOTİV?
IK POLİTİKASI
İŞ BAŞVURULARI
Sizleri Yeşilova Holding kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.
DİLEK AĞACI
DİLEK AĞACI

Dilek ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için dilek, öneri ve şikayetleriniz bizim için son derece önemlidir. Bu platform üzerinden yapılan bütün paylaşımlar holding yönetimi tarafından incelenmektedir.