Canel Otomotiv | Otomotiv, Canel Otomotiv, Yeşilova Holding'e bağlı bir şirket olarak 1993 yılında Bursa'da kurulmuş olup, 2007 yılında yüksek basınçlı aluminyum döküm parçalar üretmek üzere yeni yatırımlar yapmıştır. Yeşilova Holding’in 40 yıllık Alüminyum ve farklı sektörlerdeki bilgi birikimi, tecrübesi ve öğrenilmiş derslerinden yararlanarak, müşterilerine sürdürülebilir & izlenebilir & tam zamanında & kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktadır. 5.500 m fabrika sahası içerisinde, başta otomotiv sektörü olmak üzere çeşitli sektörlere yüksek basınçlı alüminyum döküm parçalar konusunda hizmet vermektedir., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Otelcilik, Bursa, Türkiye
EN
DE
TR
DİLEK AĞACI
OTOMOTİV
Otomotiv sektöründe üretim yöntemine göre çok farklı amaçlarla kullanılabilinen alüminyum, ağırlıkla görsel aksesuarlarda, kaporta ve güvenlik ekipmanlarında kullanılmaktadır. Alüminyumun otomotiv endüstrisinde kullanımına paralel olarak gelişen Canel Otomotiv, müşterilerine ISO TS 16949, ISO TS 14001 standardizasyonu ve Q1 belgesi kalite güvencesiyle geniş ürün yelpazesi sunmaktadır.

Canel Otomotiv alüminyumdan üretilen araç çerçeveleri, port bagajlar, bagaj ve havalandırma kapakları, darbe emicileri, sunrooflar başta olmak üzere çok çesitli alüminyum parçalar ile otomotiv sektörüne nitelikli ürünler sunmaktadır.
Binek Araçlar
Şirketimiz otomotiv endüstrisinde en önemli pazar payını oluşturan binek araçlarda güvenlik ve tasarımsal parçaların artan önemine paralel geniş ürün seçenekleriyle sektörün en önemli tedarikçisi konumundadır. Özel projeler kapsamında müşteri taleplerine uygun standartlarda üretimler gerçekleştirilir.

Yurtiçi ve yurtdışında yerleşik ana sanayi otomotiv firmaları için iç trim, dış trim, şasi ve güvenlik parçalarının tasarım ve üretim faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. İlgili ana sanayi firması için ürünün stil aşamasından başlayarak co-design olarak projelerde yer alarak tasarım, analiz, test ve doğrulama faaliyetlerini gerçekleştirerek bitmiş ve onaylanmış ürünü müşterilerinin üretim hatlarına teslim etmektedir.
Ticari Araçlar
Ana sanayinin üretimlerine ve taleplerine paralel proje bazlı çalışmalarla müşterilerimize tam destek sağlanmaktadır. Yüksek üretim yetkinliklerimiz ile belirlenmiş standartlara uygun sonuçlar elde edilerek zamanında teslimat prensibiyle hizmet verilmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışında yerleşik ana sanayi ticari araç üretici firmaları için yolcu ve şoför çerçeveleri, iç trim, dış trim, şasi ve güvenlik parçalarının tasarım ve üretim faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. İlgili ana sanayi firması için ürünün stil aşamasından başlayarak co-design olarak projelerde yer alarak tasarım, analiz, test ve doğrulama faaliyetlerini gerçekleştirerek bitmiş ve onaylanmış ürünü müşterilerinin üretim hatlarına teslim etmektedir.
Karavan
Canel Otomotiv, karavan kapı ve çerçeveleri, havalandırma kapakları ile özel taleplere göre üretim yetkinliğine sahip olup yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet vermektedir.

Avrupa da  yerleşik karavan üretici  firmaları için yolcu ve şoför çerçeveleri, iç trim, dış trim alüminyum aksamlar, kapı ve kapı şasesi ürünlerinin tasarım ve üretim faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. İlgili karavan üretici firması için ürünün stil aşamasından başlayarak co-design olarak projelerde yer alarak tasarım, analiz, test ve doğrulama faaliyetlerini gerçekleştirerek bitmiş ve onaylanmış ürünü müşterilerinin üretim hatlarına teslim etmektedir.
YUKARI
HABERLER
FACEBOOK
TWITTER
LINKED-IN
HAKKINDA
E-BÜLTEN

Günlük alüminyum fiyat bilgilerini e-posta ile almak için
lütfen kayıt olunuz.

NEDEN CANEL OTOMOTİV?
IK POLİTİKASI
İŞ BAŞVURULARI
Sizleri Yeşilova Holding kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.
DİLEK AĞACI
DİLEK AĞACI

Dilek ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için dilek, öneri ve şikayetleriniz bizim için son derece önemlidir. Bu platform üzerinden yapılan bütün paylaşımlar holding yönetimi tarafından incelenmektedir.