Canel Otomotiv | Raylı Sistemler, Canel Otomotiv, Yeşilova Holding'e bağlı bir şirket olarak 1993 yılında Bursa'da kurulmuş olup, 2007 yılında yüksek basınçlı aluminyum döküm parçalar üretmek üzere yeni yatırımlar yapmıştır. Yeşilova Holding’in 40 yıllık Alüminyum ve farklı sektörlerdeki bilgi birikimi, tecrübesi ve öğrenilmiş derslerinden yararlanarak, müşterilerine sürdürülebilir & izlenebilir & tam zamanında & kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktadır. 5.500 m fabrika sahası içerisinde, başta otomotiv sektörü olmak üzere çeşitli sektörlere yüksek basınçlı alüminyum döküm parçalar konusunda hizmet vermektedir., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Otelcilik, Bursa, Türkiye
EN
DE
TR
DİLEK AĞACI
RAYLI SİSTEMLER
Hafif raylı, metro, hızlı tren gibi kullanılan malzemede hafifliğin önem taşıdığı araçlarda alüminyum üretim elemanları önem taşımaktadır. Özellikle alüminyumdan çerçeveler, havalandırma kapakları ve kapılarda uzmanlaşan şirketimiz yurtiçi ve yurtdışı projelerde müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir.

Canel Otomotiv dünyanın önde gelen raylı sistem firmaları için komple tavan grubu (ceiling), iç yan panel ve kapamalar,  çerçeveler, dış yan kapak grupları ile raylı sistem sektöründe faaliyet göstermektedir. Müşterileri için tamamen bitmiş ürünler üreterek son montaja uygun olarak ürünleri müşterinin montaj hatlarına teslim etmektedir. Canel Otomotiv raylı sistem araçlarına özel alüminyum çözümler gerçekleştirmektedir.
• Metro
• Hızlı Tren
• Banliyö
• Tramvay
YUKARI
HABERLER
FACEBOOK
TWITTER
LINKED-IN
HAKKINDA
E-BÜLTEN

Günlük alüminyum fiyat bilgilerini e-posta ile almak için
lütfen kayıt olunuz.

NEDEN CANEL OTOMOTİV?
IK POLİTİKASI
İŞ BAŞVURULARI
Sizleri Yeşilova Holding kariyer yolculuğuna davet ediyoruz.
DİLEK AĞACI
DİLEK AĞACI

Dilek ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için dilek, öneri ve şikayetleriniz bizim için son derece önemlidir. Bu platform üzerinden yapılan bütün paylaşımlar holding yönetimi tarafından incelenmektedir.